HAKKIMIZDA

Hakkımızda

            Profesyonel Mutfak A.Ş İstanbul’da 2000 yılında kurulmuştur. Kurucusunun 1981 yılından beri süregelen mühendislik deneyiminin yanı sıra 1983 yılından bu yana da endüstriyel mutfak ve çamaşırhane sektöründeki gerek üretim gerekse teknik deneyimlerini Profesyonel Mutfak A.Ş’de müşterilerin hizmetine sunmuştur.

Asya’dan Avrupa’ya, Avrupa’dan Afrika’ya kurduğumuz yüzlerce tesislerde binlerce kişiye hizmet verilmektedir. Referanslarımızdan anlaşılacağı üzere hoteller, restaurantlar, sivil ve askeri okullar, askeri birlikler, hastaneler, fast food kuruluşları hizmet alanımıza girmektedir.

Firmamız endüstriyel mutfak ve çamaşırhane konusunda uzman kadrosuyla özellikle mühendislik gerektiren sorunlarınıza yerinde inceleme ve araştırma yapmak suretiyle her türlü çözümü üretmektedir. Özellikle şantiye aşamasında; işler daha alt yapı aşamasındayken, verdiğimiz mühendislik hizmetleriyle sorunsuz mutfak ve çamaşırhane oluşumlarını sağlamaktayız.

Profesyonel Mutfak A.Ş sadece endüstriyel mutfak ve çamaşırhane sektörü sınırlı kalmayıp morg, otopsi, morfoloji binalarının tefrişi, anatomi, gıda laboratuvarlarının dizaynı, yerleşimi konularında da oldukça bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

Firmamız, sektörde gördüğü ihtiyaç üzerine ‘’Gastronomi İnşaatları’’ da yapmaktadır. Bir başka deyişle firmamız bir mutfakta gerekli olan tüm inşaat, mekanik tesisat (Havalandırma, Klima, Doğalgaz veya Lpg Tesisatı, Elektrik Tesisatı) işlerini anahtar teslimi yerine getirmektedir .Bu konuda Türkiye’nin en deneyimli firmalarından biriyiz. Ayrıca benzeri konularda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Her türlü mutfak ve çamaşırhane projelerinde proje,tesisat,inşaat danışmanlığı da hizmet konularımız arasındadır.

HEMEN TESLİM

STOKTAN TESLİM

MUTFAK

MUTFAK EKİPMANLARI

GEMİ

Gemi Ekipmanları

MORG

Morg Ekipmanları